Pierwszy Dzień Wiosny

• 26 marca 2019

21 marca Przedszkolaki zgodnie z tradycją pożegnały zimę i powitały upragnioną wiosnę. Ubrana w piękną kolorową sukienkę ozdobioną kwiatami Marzanna wraz z dziećmi wyruszyła z przedszkola do ogrodu przedszkolnego. Zebrane wokół słomianej panny dzieci donośnymi okrzykami „Marzanno, Marzanno Ty zimowa panno, Ciebie pożegnamy, wiosnę powitamy” pożegnały zimę.

Niepubliczne Przedszkole "Tęcza" im. Macieja Kostki w Radlinie działa od 2004 roku. W roku 2008 w Cielczy zostały uruchomione kolejne 2 oddziały. Liczba dzieci uczęszczających do przedszkola dochodziła nawet do 125, jednak ze względu na niż demograficzny oraz zmiany w systemie oświaty obecnie ok. 100 przedszkolaków jest powierzonych naszej opiece.