Balik karnawałowy

• 10 lutego 2019

Wszyscy bawią się wspaniale jak co roku w karnawale. W dniu 01.02.2019r. w naszym przedszkolu odbył się balik  karnawałowy. Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

z z1 z3 z4 z5 z7 z9 z10

Niepubliczne Przedszkole "Tęcza" im. Macieja Kostki w Radlinie działa od 2004 roku. W roku 2008 w Cielczy zostały uruchomione kolejne 2 oddziały. Liczba dzieci uczęszczających do przedszkola dochodziła nawet do 125, jednak ze względu na niż demograficzny oraz zmiany w systemie oświaty obecnie ok. 100 przedszkolaków jest powierzonych naszej opiece.